بسته آموزشی اصطلاحات ضروری در انگلیسی – سطح مقدماتی

نام بسته: اصطلاحات ضروری در انگلیسی – سطح مقدماتی

مدت زمان آموزش: 180 دقیقه (سه ساعت)

فرمت: فایل PDF و صوتی

محتویات: 13 درس، شامل:  200 اصطلاح و 300 مثال و جمله.

 

ویژگی: بصورت صوتی بوده پس در هر مکان و شرایطی قابل شنیدن و تمرین کردن است. ترجمه ها و توضیحات بسیار روان و سلیس بیان شده. سوای اصطلاحات هنرجو خیلی مطالب اضافه نیز از قبیل تلفظ، لحن صحبت، توضیحات دستور زبانی و . . . را نیز یاد می گیرد.

خوبی این بسته در یک کلام: تسلط خیلی سریع به اصطلاحاتی که ممکن است شخص در طول دو سال مطالعه زبان آنها را فرا بگیرد که با مطالعه و تمرین این بسته بین دو الی سه ماه با احتساب روزی نیم ساعت تمرین، این تسلط محقق خواهد شد.

 

قیمت: 50000 تومان (پنجاه هزار تومان)

 

دانلود سه درس اول بطور رایگان جهت بررسی و تصمیم برای خرید:   دانلود سه درس اول بطور رایگان

 

مقدمه کوتاه بسته اصطلاحات:

اصطلاحات عبارات هایی هستند که از ترکیب کلمات مختلف تشکیل شدند و نمیشه معنی و مفهوم خیلی از اونها رو از معنی کردن لغت به لغت کلمات به کار رفته در اون اصطلاح حدس زد ازاین رو اقدام به یادگیری اونها امری است لازم و بسیار کارآمد در نیل تسلط به زبان انگلیسی در زمانی کوتاه تر از آنچه که بدون یادگیری اونها ممکن است صرف کنیم.

شامل 13  درس، 200 اصطلاح و 300 جمله و مثال برای اصطلاحات.

مدت زمان آموزش: 3 ساعت

 

روش اول: فایل های متنی را چاپ کرده و یا در وسیله دیگر باز کرده و همزمان فایل صوتی درس مربوطه را پخش کنید و از روی متن درس را دنبال کنید.

 

روش دوم: پیش از نگاه کردن به متن فایل صوتی را گوش کرده و هر جا که متوجه کلمه ای یا جمله ای نشدید متن درس مربوطه را باز کرده تا مطمئن شوید.

 

Join me on

Instagram

Aparat

Telegram

weblog

 


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار سل  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید