بسته ی آموزش صوتی 504 واژه ضروری انگلیسی

انگلیسی را از کجا شروع کنیم؟

این سوالی است که برای همه ی افرادی که علاقه مند به یادگیری انگلیسی هستند مطرح میشود .

شاید شما راه هایی مثل کلاس رفتن، موزیک، فیلم، کتاب و … را مدنظر داشته باشید، اشتباه همینجاست !

اینها نقطه شروع نیستند بلکه یک مسیر هستند، شما برای سفر از طریق هریک از این مسیرها نیازمند توشه هستید که خیلی ها آن را نادیده میگیرند و هرگز به مقصد یعنی یادگیری انگلیسی نمیرسند. چگونه؟ بگذارید توضیح دهم

 

.. برای تسلط بر زبان انگلیسی لازم است مهارت های 4 گانه زبان انگلیسی شامل گفتن،نوشتن، خواندن و شنیدن را بیاموزید

برای اینکه بتوانید به زبان انگلیسی حرف بزنید (تقویت مهارت مکالمه)، باید با کلمات زبان انگلیسی آشنا باشید و معنی آن ها را بدانید.

برای اینکه بتوانید متنی را به زبان انگلیسی بنویسید (تقویت مهارت نوشتن)، باید با کلمات زبان انگلیسی آشنا باشید و معنی آن ها را بدانید.

برای خواندن و ترجمه متن زبان انگلیسی (تقویت مهارت خواندن)، باید با کلمات زبان انگلیسی آشنا باشید و معنی آن ها را بدانید.

برای درک کردن جمله زبان انگلیسی که می شنوید ( تقویت مهارت شنیدن)، باید با معنای کلمه آشنا باشید

بنابراین می توان نتیجه گرفت که مهم ترین بخش یادگیری زبان انگلیسی، به خاطر سپاری لغات زبان انگلیسی است.

بله درست فهمیدید لغات نقطه شروع و پیش نیاز زبان انگلیسی هستند، اما نه همه ی لغات . نکته اینجاست !!

شما کافیست ابتدا 504 لغت را بیاموزید همان 504 لغت ضروری انگلیسی معروف.

 .. 504 لغت چیست؟ و چرا 504 لغت ؟ و چگونه راحت یاد بگیریم؟

504 لغت نام یک کتاب میباشد این کتاب که در داخل و خارج ایران طرفداران بسیاری دارد و ناشران زیادی آن را چاپ کرده اند، 504 لغت زبان انگلیسی را که در کتاب‌ها، مجلات، مطبوعات، فیلم‌ها و مکالمات روزمره انگلیسی زبانان بیشترین تکرار و کاربرد را دارد گردآوری کرده است.

.. باز هم شما نیاز نیست تمام این کتاب را حفظ کنید فقط کافیست تلفظ ، معنی و نوشتار این لغات را بدانید که میتوانید با روش های مختلف اینکار را انجام دهید.

…  اما اگر بدنبال یک راه مطمئن، سریع، راحت و لذت بخش تر هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از فایل صوتی این کلمات میباشد. چرا که همزمان هم تلفظ و هم معنی کلمات را یاد میگیرید و حتی شما قادر خواهید بود از زمان های مرده ی خود مانند: پیاده روی، آشپزی، رانندگی، تاکسی و … استفاده کنید و بدون هیچ فشاری بصورت ناخوداگاه این لغات را بیاموزید. 

. و خبر خوش اینکه

  ما دراینجا بسته ی آموزشی صوتی تهیه کردیم که شامل فایل صوتی انگلیسی به فارسی و همچنین فلش کارت (jpeg) های درس به درس 504 لغت ضروری انگلیسی میباشد.

در نظر داشته باشید که ما برای تهیه ی این محصول ماه ها زمان صرف کردیم لطفا با رعایت حقوق مادی و معنوی از ما حمایت کنید.

 

     ***    50 درصد تخفیف به مناسبت عید نوروز و به امید سلامتی همه    ***


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار سل  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید