طراحی آپارتمان با عرض 10 مترمساحت 277 متر مربع درب از ساختمان

این پروژه شامل فایل اتوکد با فرمت dwg پلان معماری طبقه تک واحدی، پلان معماری طبقه دو واحدی،پلان پارکینگ، سایت پلان، نمای شمالی و جنوبی، برش و پلان تیر ریزی در 9 شیت میباشد.

 ضمن عرض سلام و ادب خدمت تمامی مخاطبین گرامی پایگاه اطلاعاتی معمار گپ بدینوسیله توضیحاتی پیرامون پروژه پیش رو خدمت  شما بزرگواران گرامی عرض می داریم.

در این پروژه به معرفی مجتمع آپارتمانی با ابعاد زمین10*27.7 خواهیم پرداخت.تعداد 8 واحد پارکینگ برای این مجموعه در نظر گرفته شده است که 6 واحد پارکینگ در طبقه زیر زمین و 2 واحد پارکینگ در طبقه همکف(پیلوت) واقع گردیده است.از نکات حائز اهمیت در این طرح نحوه تامین پارکینگها و جانمایی دستگاه پله و آسانسور جهت تامین پارکینگ میباشد.ارتباطات فضایی مطلوب نقطه شاخصی در طراحی پلان آپارتمانهای مذکور تلقی میگردد.

آپارتمان عرض ده

 

طراحی پلان آپارتمان ابعاد ده متر در بیست و هفت متر

 چگونه تولید شدن مسکن در شهر ما و نیز چگونه سکنی‌گزیدن افراد شهر در مسکن ، مسئله‌ای چند بعدی از رابطه‌ایست که انسان با محیط شهری خود و با جامعه شهری برقرار ساخته است  و این چند بعدی بودن باعث می‌شود پژوهش‌ها و حوزه‌های پژوهشی فراوانی به مطالعه این رابطه بپردازند. معماری مسکن شهر، نمایه‌ای از نوعی فرهنگ اسکان است که فهم آن مستلزم داشتن تئوری و نظریه، صحبت از آن نیازمند داشتن معیار نقد، و ایفا کردن نقش معمار در آن مستلزم داشتن روش طراحی‌است.لذا پروژه پیش رو مجموعه ای آپارتمانی با عرض زمین 10 متر میباشد که به صورت ترکیبی از طبقات دو واحدی و تک واحدی با تامین 8 واحد پارکینگ طراحی گردیده است .نوع استقرار دستگاه پله در جهت تامین تعداد پارکینگها در این پروژه حائز اهمیت میباشد

شماره فایل 48


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار سل  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید