طراحی مجموعه نمایشی، آموزشی تئاتر

طراحی مجموعه نمایشی، آموزشی تئاتر

شهرها بزرگتر شده اند. جمعیت افزایش یافته است هر طرف که میروی نشانه ای از هنجارها دلت را می آزارد .راستی این احجام صلب به کجا چنین… باید کاری کرد نیاز به فضایی فرا مکان و فرا زمان و به شدت احساس می شود.
زمان آن فرا رسیده است که به ایجاد و طراحی مجموعه های نمایشی، آموزشی تئاتر و فضاهای خانه تئاتر تفریحی توجه بیشتری ابراز شود این مرکز می تواند به اهداف ذیل جامه عمل بپوشاند مردم نیاز به آموزش دارند.

آموزش فیلم دیدن تئاتر دیدن شاید این کمترین و در عین حال مهمترین کاری است که دراین مجموعه به آن پرداخته می شود در این راستا باید مفاهیم بنیادین وزمینه های جوهری و تکنیکی تئاتر آموزش داده شود نه در هیئت کلاس و مدرسه بلکه در مقام سرگرمی که نتیجه ای بس عمیق دارد  ایجاد مرکزی برای تجمع هنرمندان وهنرجویان رشته های مرتبط با تئاترشکل گیری و ساماندهی مرکزی برای اطلاع رسانی و تبادل اطلاعات ایجاد محیطی فرهنگی برای تبادل افکار نقد و بررسی آثار برگزاری فستیوال های داخلی و خارجی.

در پروژه طراحی مجموعه نمایشی، آموزشی تئاتر با توجه به تحقیقات بدست آمده درباره ی نقاط ضعف و قوت مجموعه های نمایشی و آموزشی تئاتر سعی شده تا درنوع طراحی و هم کارایی نقاط ضعف پوشش داده شود و بر نقاط مثبت افزوده شود همچنین توضیحات مختصری درباره ی کانسپت طراحی در یک فایل جدا داده شده است.

ریز فضای مجموعه نمایشی، آموزشی تئاتر

 • طبقه زیرزمین شامل :
  (کارگاه طراحی و دوخت لباس – کارگاه نقاشی و رنگرزی – کارگاه نجاری – کارگاه آهن – تاسیسات )
 • طبقه همکف شامل :
  (سالن های نمایشی – گیشه فروش بلیط و اطلاعات – حراست – گالری هنرهای نمایشی – رستوران – لابی – سرویس بهداشتی – بوفه )
 • طبقه اول شامل :
 •  قسمت کتابخانه شامل : (لابی – سالن مطالعه عمومی – اتاق مطالعه خصوصی – سایت کامپیوتر – اتاق کمد و وسایل – مخزن کتاب)
 • قسمت کلاس های آموزشی شامل : (لابی – کلاس های بازیگری – اتاق های تمرین – اتاق گریم – رختکن – کلاس بیان گفتار – کلاس فیلمنامه نویسی – کلاس طراحی گریم – اتاق اساتید – کلاس صدا در تئاتر – کلاس طراحی صحنه – کلاس کارگردانی تئاتر )
 • طبقه دوم شامل :
  قسمت اداری شامل : ( لابی – اتاق ثبت نام – بایگانی – منشی – دبیرخانه – آبدارخانه – مدیریت و کنفرانس – معاونت – امور مالی – اتاق صدابردار و دستیار – اتاق طراح لباس – اتاق مدیر صحنه و دستیار – مدیر تدارکات – اتاق هماهنگی با دستگاه ها و ارگانها – اتاق تیم کارگردانی – نمازخانه )

مشخصات

پروژه طراحی مجموعه نمایشی، آموزشی تئاتر شامل مجموعه ای از پلان های اندازه گیری ، ستون گذاری ، مبلمان و تراز  برای تمام طبقات زیرزمین ، همکف ، اول و دوم به صورت فایل اتوکد میباشد.
همچنین دارای 4 پرسپکتیو داخلی از قسمت های مختلف مجموعه مانند ( سالن های نمایش، کلاس های آموزشی ، لابی و محل انتظار) و 6 پرسپکتیو خارجی از جهات مختلف مجموعه مانند (نمایی از کل مجموعه ، ضلع شمال شرقی ، ضلع جنوبی ، ضلع جنوب شرقی و ضلع جنوب غربی )  دارا میباشد.

سایت پلان به صورت یک عکس ، یک فایل اتوکد و یک فایل رویت می باشد. همچنین شامل 8 عکس از محل ساخت مجموعه و همچنین شامل یک رساله درباره ی روند طراحی به صورت ( pdf و word ) در 21 صفحه و یک ( pdf ) درباره ی استاندارهای فضاهای طراحی در 6 صفحه و یک فایل به صورت ( pdf و word ) درمورد برنامه فیزیکی می باشد.
همچنین دارای 2 مقطه به صورت فایل اتوکد و 2 نمای کلی بیمارستان در جهات ( شمال ، جنوب ).

توجه : تمامی تصاویر این مجموعه با فرمت های  png ، tif،  jpg و تمامی فایل ها به صورت فایل اتوکد میباشد.


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار سل  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید