طرح درس بازیافت، مطالعات اجتماعی سوم

عنوان درس 13 کتاب مطالعات اجتماعی پایه سوم دبستان، بازیافت می باشد. در این درس دانش آموزان با بازیافت و مطالب مرتبط با آن آشنا می شوند.

رئوس مطالبی که در این درس به آن پرداخته شده است عبارتند از: آشنایی با نکات مربوط به بیرون گذاشتن زباله از خانه ، آشنایی با برخی زباله های قابل بازیافت ، مفهوم بازیافت ، فعالیت عملی در خانه و مدرسه برای کمک به بازیافت

در این قسمت، دو طرح درس روزانه برای تدریس درس بازیافت آورده ایم. این طرح درس ها جمعا دارای 9 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آنها وجود دارد.

طرح درس اول شامل 4 صفحه بوده و در آن پس از بیان مراحل مقدماتی، به اجرای تدریس پرداخته شده است. پس از تدریس، ارزشیابی پایانی به عمل آمده و درس جمع بندی شده و در نهایت به دانش آموزان تکلیف ارائه می شود.

طرح درس دوم شامل 5 صفحه بوده و در آن با شیوه ای متفاوت، توضیحات و فعالیت های لازم برای تدریس درس مذکور ذکر شده است.

قابل ذکر است: در این مجموعه، علاوه بر طرح درس های فوق، سوالات درس به همراه پاسخ آن نیز وجود دارد. جهت ارزشیابی می توان از این سوالات استفاده نمود.

  هدیه این محصول : اصول طراحی انواع سوالات امتحانی – ترفندهای پاک کردن و از بین بردن لکه های مختلف


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار سل  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید