مقاله شبکه های ارتباطی برق بیسیم: مرور

دانلود مقاله ترجمه شده رشته مهندسی کامپیوتر Wireless Powered Communication Networks: An
Overview با عنوان ،شبکه های ارتباطی برق بیسیم: مرور

 

بخشی از متن :

پیشرفت های اخیر تکنولوژی WPT میکرویو امکان ساخت WPCNها را فراهم میکند، جایی که دستگاه های بی سیم در هوا با تشخیص منتقل کننده های برق بی سیم برای ازتباطات تغذیه میشوند. در مقایسه با شبکه هایی که با باتری تغذیه میشوند، WPCN نیاز به شارژ/تعویض دستی باتری را حذف میکند که به صورت کارا هزینه عملیاتی را کاهش داده و عملکرد ارتباطی را بهبود می بخشد. در کنار اینها، WPCN کنترل کاملی بر روی انتقال برق خود دارد، یعنی قدرت انتقال، شکل موج، ابعاد زمان/ فرکانس مشغول، و غیره برا یارائه تامین انرژی به صورت پایداری تحت شرایط مختلف فیزیکی و تمام نیازهای سرویس قابل تنظیم هستند. که در تقابل واضح با رویکردهای براساس EH  سات رویکردهایی که دستگاه های بی سیم به صورت فرصت طلبانه انرژی تجدید پذیر در محیط را که به عنوان تغدیه دستگاه های بی سیم شناخته نشده اند مثل برق خورشیدی و انتقال RF، جمع میکند. به دلیل در دسترس بودن و قدرت منابع انرژی تجدید پذیر عمدتا از نظر زمانی متنوع و تصادفی هستند، منبع انرژی مورد تقاضا و پایدار برای دستگاه های بی سیم اغلب با روش های براساس EH به دست نمی ایند. این مزیت های اثبات شده از WPT در روش های رایج تامین انرژی WPCN ها را به یک پارادایم جدید برای طراحی و اجرای سیستم های شبکه اتی ارتباط بی سیم با تامین کننده های برق خودپایدار و ثابت تبدیل میکند.

تکنولوژی فعلی WPT میتواند به صورت کارا ده ها میکرووات برق RF را به دستگاه های بی سیم از فاصله بیش از ده متر منتقل کند. در حالیکه هنوز جا برای بهبود اندازه و محدوده با پیشرفت های اتی در WPT وجود دارد. این پیشرفت ها ، WPCN را به صورت بالقوه برای کاربردهای مختلف با برق کم مناسب است که با برق تا چند میلی وات می توانند کارکنند مثل شبکه های حسگر بی سیم و RFIDها. در حال حاضر حسگرهای تجاری که با WPT کار میکنند و برچسب های RFID در بازار وجود دارند. در اینده کاربردهای گسترده دستگاه هایی که ……….

 توضیحات فایل:

-این فایل با فرمت  WORD و PDF( قابل ویرایش) ارائه شده است.

-تعداد صفحات فایل ورد :12

-تعداد صفحات پی دی اف:12

-قابل ارائه بعنوان تحقیق کلاسی 

 


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار سل  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید