مقاله مدیریت با عنوان مجموعه های ناهموار:کاربردی (بازاریابی)

دانلود مقاله ترجمه شده رشته مدیریت Rough Sets:An Application با عنوان ،مجموعه های ناهموار:کاربردی (بازاریابی)

 

بخشی از متن :

دانستن روند مصرف مشتریان، رفتار خرید و خرید قابل قبول محصول در زمینه بازاریابی فروش بسیار مهم است. کاملا مشخص شده است که رضایت مشتری از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط صنایع، به عنوان کلیدی برای دستیابی به عملکرد کسب و کار موفق و رقابت پایدار تلقی می شود.

رضایت مشتری یک مسئله حیاتی در حفظ مشتریانی است که به طور مداوم خرید می کنند  و این موضوع با مقایسه تجربه پس از خرید یک محصول یا با انتظارات  پیش از خرید  یک محصول یا خدمت تحریک می شود (کریستنسن، Martensen، و Gronholdt 1999  ) .

هدف از  خرید های مجدد مشتری و حفظ مشتریان  را می توان با رضایت مشتری (کیم، Ferrin، و رائو 2003) افزایش داد. برآورده ساختن نیازهای مشتری به برآوردن انتظارات مشتری مربوط می شود که  این سبب دستیابی به رضایت مشتری است.

صنعت بیمه ، کسب و کاری  است که باید  بصورت چهره به چهره با مشتریان و  با انگیزه فعال به ارائه خدمات برای ارضای نیازهای آنها  به منظور تشویقشان به ادامه بیمه و / یا خرید دوباره محصولات، که منبع درآمد اصلی صنعت است، باشد . با توجه به ویژگی های آن، ممکن است صنعت بیمه نیاز پیدا کند تا اطلاعات را به منظور  تغییر محصولات یا خدماتی که احتمالا توجه مشتریان بالقوه را جذب  میکنند،   به روز رسانی  کند. بنابراین، ……..

 توضیحات فایل:

-این فایل با فرمت  WORD ( قابل ویرایش) ارائه شده است.

-تعداد صفحات فایل ورد :26

-قابل ارائه بعنوان تحقیق کلاسی 

 


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار سل  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید