میخ قلبتم همسرم

نویسنده : رحمت پوریزدی

تعداد صفحه : 103

موضوع : داستان

فرمت : pdf

 

 

 

 

نقد و برسی کتاب میخ قلبتم همسرم

کتاب میخ قلبتم همسرم نوشته‌ی رحمت پوریزدی، فاطمه کاظمی و حاتم صدفی، نوشته‌هایی طنزآمیز و برگرفته از 40 حدیث اهل‌بیت درباره‌ی زندگی است.

 میان زن و شوهر راز و رمزی‌هایی است که تنها همسران دانا و عاشق از آن خبردارند و با همین راز و رمزهاست که زندگی با شور و شعف، جاری و ساری است. 

مانند این مثل معروف که رازی از آن رازهاست: «دو تا در را که پهلوی هم می‌گذارند، برای این است که به درد هم برسند». نه اینکه زن و شوهر در و دیوار باشند. بلکه آن‌ها مکمل یکدیگرند و با یاری و یاوری یکدیگر می‌توانند شامل بیت زیر شوند:

زن و شوهر  چو به هم یار شدند *** خانه‌ای خوب خریدار شدند

اگر هر کدام از همسران به خوبی به وظیفه خودشان عمل کنند، صلح، صفا و صمیمیت بین آن‌ها سه چندان می‌شود و زندگی مشترک در هیچ شرایطی گرفتار و زمین‌گیر مشکلات نمی‌شود. 

نویسندگان در این کتاب کوچک به برخی از  آن رازهای راهگشا و اثربخش نیم‌نگاهی داشته‌اند و سعی شده است که آن‌ها را در حد توان به زبان شیرین خود طنز بازگو کنند.


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار سل  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید