Ders 2.3 – نسخه تصویری آموزش هیتیت 1-درس دوم

تلفظ در مکالمه بسیار اهمیت دارد. زیرا در حین ایجاد رابطه، اگر کلمات را درست تلفظ نکنیم، مخاطب به درستی متوجه منظور ما نخواهد شد. البته تننها تلفظ نیست که بر روی مکالمه تاثیر گذار است، بلکه گرامر و لغات همراه با تلفظ کمک می کنند که به راحتی صحبت کنید و بشنوید. برای ایجاد مکالمه بهتر، باید ۲ مورد را رعایت کنیم: ۱- متوجه شدن گفته های دیگران وقتی درحال صحبت کردن هستند. ۲- هنگام صحبت کردن، باید جوری کلمات و جملات را بیان کنیم که مخاطب متوجه منظور ما گردد. این مجموعه دارای 24 درس می باشد که هر درس تلفظ عبارات جدید را به همراه دارد. و همچنین تمرینات و مکالمات خوبی برای یادگیری هر چه زودتر شما فراهم کرده است. لغات را می توانید با گوش دادن و تکرار آنها در فایل صوتی، طرز تلفظ صحیح آنها را یاد بگیرید. مجموعه فوق دارای فایل های mp4 می باشد.

آموزش این مجموعه به این گونه می باشد: مکالمه ای در ابتدای درس وجود دارد که باید مکالمه را برای تقویت مهارت روخوانی  خود با دقت بخوانید، که این مکالمه ها دارای تمامی عبارات و مفاهیم پرکاربرد و رایج ترکی می باشند. و بعد از خواندن متن مکالمه، تمرینات مربوط به مکالمه را انجام دهید.  همچنین تمامی مکالمات دارای فایل صوتی می باشند که شما می توانید همزمان که متن مکالمه را می خوانید، به فایل صوتی مربوط به آن هم گوش دهید. زیرا این گونه با طرز تلفظ صحیح کلمات آشنا شده و بهتر می توانید سطح یادگیری خود را تقویت کنید. همین امر باعث می شود که شما با یک تیر، دو نشان بزنید. زیرا در حین تقویت مهارت خواندن، مهارت شنیداری خود را نیز تقویت خواهید کرد. 


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار سل  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید